adam_szczepanek

Adam Szczepanek

new_photo

Dariusz Krasoń

Witamy na stronie OKTERM SC

 

  • Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą powstałą w 2007 roku. Główny profil naszej działalności to sprzedaż i montaż okien, fasad, rolet oraz drzwi zewnętrznych i wewnętrznych.
  • Sprzedajemy i montujemy również bramy przemysłowe oraz garażowe dopasowane kolorystycznie do zamawianych okien i rolet.
  • W ostatnich latach wzbogaciliśmy naszą ofertę o usługi budowlane między innymi wykonujemy tynki, wylewki oraz ocieplenia.
  • Współpracujemy z renomowanymi producentami o ugruntowanej pozycji na rynku, co pozwala nam osiągnąć bardzo dobrą jakość świadczonych przez nas usług.

 

Profesjonalizm, kompleksowe doradztwo i fachowy montaż to wizytówka naszej firmy.

 

Naszym klientom zapewniamy profesjonalny i zgodny z zaleceniami producentów montaż zakupionych produktów. W naszym salonie posiadamy ekspozycję, gdzie możecie Państwo zobaczyć oferowane przez nas okna, drzwi suwane, bramy garażowe, rolety zewnętrzne jak również wybrać właściwy kolor stolarki.

W bogatej ofercie znajdą Państwo także duży wybór asortymentu ściśle związanego z branżą okienną. Są to zarówno rolety materiałowe, żaluzje poziome i pionowe, jak również bogata gama parapetów wewnętrznych i zewnętrznych oraz klamek.


Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem handlowym.

Gorąco zachęcamy do współpracy!

WYCENA ONLINE!

Masz pytanie odnośnie wyceny? Skontaktuj się z nami!

 

Bezpłatny pomiar!